Tentokrát se poprvé scénář klipu neupínal na klasický příběh, ale soustředil se na vyjádření emocí.

Do hlavní role dívky, která z počátku vůbec nereaguje a nejeví známky života, byla obsazena Bára Jánová, hvězda seriálu Slunečná. Její emoce a pocity scénickým tancem ztvárňuje Bára Onderková , která je v současné době na turné s Jiřím Kornem. I když se díváme na dvě různé osoby jsou vlastně jedna a to je hlavní myšlenka videoklipu k písni Čaroděj.

«Když mě kluci z kapely oslovili a poslali scénář, věděla jsem, že do toho půjdu. Bavilo mě to napojení na tanec a ztvárnění vlastních pocitů scénickým tancem. S tanečnicí Bárou jsme se velmi rychle propojily a vše fungovalo tak, jak jsem si to představovala» říká ke klipu Bára Jánová.

Kluci z kapely FM se ve videoklipu objevují a dodávají textem a muzikou videoklipu další emoce a jak říká David Adámek, frontman kapely, » hraní mě strašně baví, ale tentokrát jsme s klukama zvolili jinou cestu a od začátku natáčení opravdu zírali na obě Báry. Holky byly úžasný a přesně takhle jsme si to představovali. Nálada byla skvělá a snad poprvé jsme s klukama cítili harmonii, jak s týmem,tak holkama na place a věřím, že to bude na výsledku vidět».

Videoklip Čaroděj má premiéru 7.4.2023

scénář : Lukáš Hrdý, Lukáš Boho

režie : Lukáš Hrdý

kamera : David Švarc

asistent kamery : David Mrázek

kostýmy : Olga Havryshchuk

make up artist , hair stylist : Veronika Vincková